מסועי מעלית

עולם העסקים הוא עולם תחרותי מאוד וכל מפעל הרוצה להצליח חייב לחפש אחר היעילות בייצור. על המפעל למצוא את השיטות שיאפשרו לו להגדיל מבלי להוסיף לעלויות ואף להפחית את העלויות. עלויות גבוהות פוגעות ברווחים שלכם וגם מקשות עליכם להתמודד בשוק התחרותי.

על מנת להפחית את העלויות יש להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתאימים בפס הייצור, אמצעים אשר יחסכו לכם בכוח אדם וזמן ויהפכו את כל הייצור ליעיל ורווחי יותר. חברת סלעית מתמחה בייצור מסועים לתעשייה, מסועים אשר מאפשרים להכניס תהליכי אוטומציה וייעול לפס הייצור. מסוע מעלית הוא אחד מסוגי המסועים שאנו מציעים ללקוחותינו, בעזרתו ניתן ליישם במפעל פתרונות שינוע התומכים בקו הייצור.

מהו מסוע מעלית?

מסוע מעלית הוא פתרון לשינוע של חומרי גלם או רכיבים בייצור במצבים בהם ישנם הבדלי גובה וצורך להניע אובייקטים כלפי מעלה, אך בגלל אופי החומרים לא ניתן להשתמש במסוע חלזוני.  המסוע בעצם מעניק לכם סוג של מעלית קלה ומהירה המאפשרת להרים למעלה את הרכיבים המונעים או את חומרי הגלם. בעזרת מסוע מעלית ניתן להעמיס חומרי גלם אך תוך קו הייצור או אל תוך מכלי אחסון והובלה.

מסוע מעלית בדרך כלל מתוכנן בזוויות של 30-45 מעלות ויש בו מבנה מיוחד המאפשר לחומר המונע להיגרף ולעלות. מבנה המסוע הוא אינו דבר אחיד, הוא תלוי בסוג החומר שאותו רוצים להניע בקו הייצור מבלי להחליק וליפול.

מסועי מעלית הם דבר שימושי מאוד בתעשייה ובחקלאות וניתן למצוא אותם בשימוש בשלבים שונים של ייצור ואריזה. אם גם אתם נזקקים למסוע מעלית אצלכם בעסק, פנו לחברת סלעית המתמחה במתן פתרונות הנדסיים לתעשייה. המהנדסים שלנו יתכננו עבורכם מסוע מעלית העונה בדיוק על הצרכים שלכם ובהתאמה לחומרים המובלים.