מסועים מודולריים

כל מי שמנהל קו ייצור בתעשייה יודע ומבין את חשיבות היעילות. תהליכים יעילים מובילים למינימום בעיות והפרעות בתהליך וממקסמים את התוצאות, זהו כלל אוניברסלי אשר נכון לכל תחום. אך כאשר אנו מדברים על יעילות בייצור, המפתח ליעילות טמון במסועים ולמעשה אין שום דרך שהתעשייה תצליח לספק את דרישות השוק ללא שימוש במסועים.

ישנם סוגים שונים של מסועים, אך בין הדגמים השונים מסועים מודולריים הפכו לבחירה פופולרית במפעלים רבים. מסועים מודולריים מגיעים בווריאציות שונות על מנת לענות על הצרכים של כל ענף בתעשייה והם זוכים להצלחה רבה; מסוע מודולרי נוכל למצוא באינספור תעשיות שונות, כמו למשל: תעשיית הרכב, תעשיית האריזה, מוצרי הגומי, המזון על ענפיו השונים ועוד.

מסועים מודולריים – יתרונות

למסועים מודולריים מספר יתרונות ואחד החשובים בהם הוא עמידות הגבוהה. מסוע מודולרי הוא למעשה מסוע המורכב מחלקים מודולריים המתחברים יחדיו ליחידת הנעה אחת גדולה. מבנה מיוחד זה מאפשר מענה מיידי לתקלות מבלי להשבית את קוו הייצור לתיקונים ממושכים. עם מסוע מודולרי לא יכולים להגיע למצב שבו הסרט נקרע ויש להחליף אות כולו, הכשלים יכולים להיות כשלים נקודתיים הדורשים אך ורק את החלפת החלק המודולרי, פעולה אשר יכולה להתבצע באופן מיידי ומהיר וללא שיבוש של קוו הייצור.

מסוע מודולרי בנוי מרצועות פלסטי מודולרית אשר נבנו לביצועים גבוהים ועשויים להחזיק מעמד פי 3 מאשר רצועות אחרות. הם בלתי דביקים, קלי משקל ואף יכולים לעמוד בטמפרטורות גבוהות כנדרש בחלק מפסי הייצור. תכונות הפלסטיק הופכות את המסועים המודולריים למתאימים מאוד בתעשיות בהן נדרשת רמה גבוהה של היגיינה.

מסועים מודולריים זה סלעית

אם אתם נזקקים למסוע עבור קו הייצור, יתכן שמסוע מודולרי הוא הפתרון המתאים בשבילכם. ניתן לייצר מסועים מודולריים בכל מידה וכל אורך, הם קלים לתחזוקה, עמידים לאורך זמן וגם אטרקטיביים מבחינת המחיר. פנו לצוות המקצועי של תעשיות סלעית ונשמח להעניק לכם פתרון הנדסי אשר יציג יעילות וחיסכון לקו הייצור שלכם.