ייצור מסועים

חברת סלעית מתמחה בייצור מסועים לחקלאות והתעשייה. אנו מציעים מבחר סוגי מסועים בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח. אצלנו תוכלו למצוא מסועי מעלית, מסועי סרט, מסועי חילזון, מסועי שרשרת, מסועי גלילים ואף מסועי גלאי מתכות.

בעזרת המסועים של חברת סלעית ניתן להטמיע תהליכי אוטומציה בפס הייצור; תהליכים אשר יגדילו את יעילות הייצור ויפחיתו את עלויות הייצור והתחזוקה. זוהי ההזדמנות שלכם להגדיל את כמויות הייצור ולהפחית את מרבית כוח האדם. כך תהפכו את פס הייצור שלכם לפס ייצור מודרני ומתקדם.

ייצור מסועים הלכה למעשה

לצורך ייצור מסועים, אנו בחברת סלעית מקפידים על מספר דגשים:

  1. פתרון הנדסי מתאים – ראשית כל המהנדסים שלנו בוחנים מהם הצרכים של הלקוח ומהן המגבלות והאילוצים של פס הייצור. יש לבדוק אינספור היבטים, כמו למשל: מהם החומרים שאותם יש להניע לאורך פס הייצור;  מהו משקל החומרים וגודלם; מהו עומס העבודה; מהי המהירות שבה יש להניע את החומרים; מהם תנאי ההיגיינה והסטריליות הנדרשים; מאיזו נקודה לאיזו נקודה יש להניע את החומרים ועוד מגוון שאלות טכניות אשר יאפשרו לנו לתת לכם את הפתרון ההנדסי הדרוש.
  2. איכות ועמידות המסוע – השאיפה שלנו להעניק ללקוחותינו מסועים חזקים ועמידים, מסועים אשר דורשים תחזוקה מינימלית ומאפשרים הפעלה רציפה של פס הייצור ללא מעצורים וללא תקלות טכניות. לשם כך אנו מרבים להשתמש בנירוסטה שאינה מחלידה ומאפשרת ייצור מסועים מאריכי חיים.
  3. בטיחות – בטיחות בסביבת העבודה היא דבר חשוב מאוד. המסועים שלנו עומדים בכל התקנים ומאפשרים לכם לעבוד בבטיחות. מעבר לזאת, תהליכי האוטומציה מאפשרים להפחית את מספר העובדים ברצפת הייצור ולצמצם את הסיכוי לתאונות.

אלו הם שלושת העקרונות אשר מנחים את המהנדסים של חברת סלעית בתכנון וייצור מסועים.

ייצור מסועים – מדוע בסלעית תעשיות?

  • חברת סלעית היא חברה ותיקה ומנוסה בתכנון ובייצור של מערכות שינוע ואריזה לתעשייה ולחקלאות. אנו מעסיקים צוות מיומן של מהנדסים המתמחים במתן פתרונות לתעשייה.
  • כל הייצור, החל מהתכנון ועד לשלבי הגימור הסופי, מתבצע כאן בארץ במפעל של תעשיות סלעית. מה שמבטיח לכם ייצור מהיר ללא תלות בספקים בחו"ל ותמיכה וליווי לאורך כל הדרך.
  • חברת סלעית מסוגלת לספק לכם הרבה יותר מפתרון נקודתי לקו הייצור. אנו מציעים מגוון של סוגי מסועים אשר יכולים לתת פתרון מלא לכל צורכי הלקוח ולחסוך ממנו עבודה מול ספקים שונים.