מהפכים

המהפכה התעשייתית הביאה לנו ייצור בקנה מידה גדול על מנת לספק את דרישות השוק. מפעלים מודרניים, אפילו הקטנים ביותר, הם אינם בתי מלאכה פשוטים בהם מייצרים כמה יחידות של מוצר. מפעלים מודרניים מייצרים כמויות גדולות ובתהליכי הייצור שלהם ישנם גם כמויות גדולות של חומרי גלם המאוחסנים במכלים גדולים או עוברים תהליכים במכלים גדולים. לצורך הדוגמה בתעשיית המזון אלו יכולים להיות מכלי בישול לתוכם מזינים את חומרי הגלם. בסיום הפעולה יש לשנע את אותם החומרים להמשך תהליך הייצור או לעבר תחנת האריזה. אך מכיוון שמדובר במכלים גדולים וכבדי משקל לא ניתן להפוך אותם כאילו היו סיר קטן, ישנו צורך בציוד מיוחד למטרה זו – מהפכים.

המהפכים נועדו לענות על צורך פשוט מאוד בפס הייצור, הם מאפשרים להרים מכלים כבדים ולשפוך אותם כאשר צריך והם עושים זאת בקלי קלות. למרות פשטות הרעיון, ללא מהפכים תהליכי ייצור רבים הם פשוט בלתי אפשריים.

אנו בחברת סלעית המתמחה במתן פתרונות הנדסיים לתעשייה והחקלאות מייצרים מהפכים מסוגים שונים ובהתאמה אישית. בעזרת המהפכים שלנו ניתן לבצע הרמה, שינוע והיפוך של המכלים.

כאשר אנו מייצרים מהפכים עלינו לקחת בחשבון משתנים רבים וביניהם תשומת לב לסוג החומרים וכמותם, לצד משתנים אחרים לא פחות חשובים, על מנת להעניק ללקוח את הפתרון המתאים ביותר. מהפכים יכולים להיות שונים מאוד אחד מהשני, הם יכולים להיות מהפכים הידראוליים, פנאומטיים וחשמליים. ישנם גם מהפכים המיועדים עבור חומרים מסוכנים וגם נושאים של בטיחות יש לקחת בחשבון כאשר מתככנים מהפכים לפס הייצור.

אם אתם נזקקים למהפכים לסביבת הייצור, פנו אל חברת סלעית והמהנדסים שלנו יתכננו עבורכם מהפכים המתאימים לצורכי קו הייצור והחומרים שבהם אתם משתמשים.